Найдите дешевые авиабилеты в Барселона

Туда и обратно
1 взрослый
Эконом
Откуда?
Куда?
пт. 1/10
пт. 8/10

Самые бюджетные маршруты перелета до аэропортов г. Барселона

Найдите самые бюджетные рейсы до этих аэропортов г. Барселона из ближайшего к вам города или аэропорта.
Киев Жуляны
Барселона — Эль-Прат

САМЫЙ БЮДЖЕТНЫЙ МАРШРУТ Киев – Барселона

Киев Борисполь (KBP) – Барселона — Эль-Прат (BCN)

Билеты по направлению Киев – Барселона обычно дешевле, если в качестве аэропорта вылета выбрать Киев Борисполь, а прилета – Барселона — Эль-Прат. В среднем такой билет может стоить около ₴4 883.

САМЫЙ ВЫГОДНЫЙ МЕСЯЦ ДЛЯ ПЕРЕЛЕТА БАРСЕЛОНА – КИЕВ ЖУЛЯНЫ:ноябрьна 14% дешевленоябрь — удачное время для перелета по маршруту Киев Жуляны – Барселона, т.к. средняя цена билетов снижается до ₴4 307.
САМЫЙ ДОРОГОЙ МЕСЯЦ ДЛЯ ПЕРЕЛЕТА БАРСЕЛОНА – КИЕВ ЖУЛЯНЫ:сентябрьна 16% дорожесентябрь дороже: цены на маршруте Барселона – Киев Жуляны достигают порядка ₴5 769.
САМЫЙ ПОПУЛЯРНЫЙ МЕСЯЦ ДЛЯ ПЕРЕЛЕТА БАРСЕЛОНА – КИЕВ ЖУЛЯНЫ:сентябрьна 574% больше запросовДля перелета Киев Жуляны – Барселона большинство пользователей momondo выбирают сентябрь.

Какое самое выгодное время для путешествия в регион Барселона?

Авіаквитки в Барселону користуються великим попитом протягом всього року. Найважче знайти бюджетні пропозиції від авіакомпаній влітку – в липні та серпні мінімальні ціни на переліт до Барселони починаються з 7 тисяч гривень в обидві сторони (ціни перевірені в червні 2017 р.).

Вже у вересні ціни поступово спадають до 6,5 тисяч гривень, у жовтні можна знайти варіанти від 5 тисяч гривень в обидві сторони. Максимально дешево авіаквитки в Барселону можна придбати в листопаді, першій половині грудня, січні та лютому (від 4,5 тисяч гривень). Найдешевші квитки пропонує компанія Air France. Вже в березні ціни знову починають рости (квитки обійдуться мінімум в 5–5,5 тисяч гривень).

  • Сколько стоит самый дешевый авиабилет в г. Барселона?

    За последние две недели наши пользователи бронировали перелеты в г. Барселона по цене ₴322 с человека, что на 93% дешевле средней стоимости билета в г. Барселона. Вы можете найти самые низкие цены на перелеты в г. Барселона из вашего города с помощью инструмента momondo Динамика цен.

  • На какой месяц лучше планировать поездку в г. Барселона, чтобы сэкономить?

    февраль — как правило, самый выгодный месяц для перелета по маршруту Украина — Барселона. В этот период цены колеблются в районе ₴4 147. ноябрь — тоже бюджетный период, когда средняя стоимость перелета по маршруту Украина — Барселона составляет порядка ₴4 201.

  • Насколько заранее лучше покупать билеты в г. Барселона?

    Как правило, большинство путешественников находят недорогие билеты в г. Барселона за 60 дн. до даты отправления, когда их средняя цена составляет ₴4 883. Хотя за последние 72 часа на нашем сайте были предложения с вылетом из вашего региона (Украина) всего за ₴1 542.

  • Есть ли другой аэропорт вблизи г. Барселона?

    Покупая билет в г. Барселона, можно неплохо сэкономить, выбрав аэропорты Жирона Коста Брава (75 км от центра г. Барселона), Реус (88 км от центра г. Барселона) или Лерида Альгвайре (142 км от центра г. Барселона), в зависимости от месяца и аэропорта вылета.

  • Есть ли более бюджетный вариант перелета в г. Барселона?

    Вы можете найти билеты с прилетом в аэропорт Реус по средней цене в ₴3 151 с человека, однако стоимость может изменяться в зависимости от аэропорта вылета. Чтобы сэкономить, воспользуйтесь инструментом momondo Динамика цен.


Барселона: Бюджетные билеты на momondo

Вот некоторые из самых бюджетных вариантов перелета Украина — Барселона, найденных пользователями momondo недавно.
Несколько компаний
4 окт.
LWO16:10Львов
19ч. 00м.
1 пересадка
BCN11:10Барселона — Эль-Прат
8 окт.
BCN02:30Барселона — Эль-Прат
13ч. 25м.
1 пересадка
LWO15:55Львов
Ryanair
20 нояб.
LWO04:35Львов
11ч. 20м.
1 пересадка
BCN15:55Барселона — Эль-Прат
25 нояб.
BCN01:50Барселона — Эль-Прат
10ч. 05м.
1 пересадка
LWO11:55Львов
Ryanair
30 окт.
ODS16:10Одесса Центральный
3ч. 55м.
BCN20:05Барселона — Эль-Прат
6 нояб.
BCN16:30Барселона — Эль-Прат
20ч. 40м.
1 пересадка
ODS12:10Одесса Центральный
Ryanair
3 нояб.
LWO19:45Львов
24ч. 50м.
1 пересадка
BCN20:35Барселона — Эль-Прат
8 нояб.
BCN04:05Барселона — Эль-Прат
8ч. 35м.
1 пересадка
LWO12:40Львов
Ryanair
29 нояб.
LWO09:00Львов
7ч. 10м.
1 пересадка
BCN16:10Барселона — Эль-Прат
6 дек.
BCN04:05Барселона — Эль-Прат
8ч. 35м.
1 пересадка
LWO12:40Львов
Ryanair
20 нояб.
ODS10:35Одесса Центральный
8ч. 00м.
1 пересадка
BCN18:35Барселона — Эль-Прат
30 нояб.
BCN01:35Барселона — Эль-Прат
10ч. 05м.
1 пересадка
ODS11:40Одесса Центральный

Найдите самый дешевый билет в один конец по направлению Барселона

Если вы ищете билеты в одну сторону по маршруту Украина \u2014 Барселона, обратите внимание на эти выгодные предложения от авиакомпании Ryanair.
Ryanair
20 нояб.
LWO04:35Львов
11ч. 20м.
1 пересадка
BCN15:55Барселона — Эль-Прат
Ryanair
3 нояб.
LWO19:45Львов
24ч. 50м.
1 пересадка
BCN20:35Барселона — Эль-Прат
Ryanair
8 окт.
ODS19:05Одесса Центральный
19ч. 55м.
1 пересадка
BCN15:00Барселона — Эль-Прат

Какие авиакомпании летают по направлению Барселона?

Вот самые популярные и самые бюджетные авиакомпании, летающие по направлению Барселона.

З пересадками до Барселони з Києва літають компанії Lufthansa (у Мюнхені), Air France (у Парижі), KLM (в Амстердамі), Austrian (у Відні), Wizz Air (у Катовіце), Air Baltic (у Ризі). Прямі рейси зі столиці України здійснюють МАУ, Vueling Airlines та Iberia.

З регіонів України долетіти до Барселони можна рейсами Turkish Airlines (зі Львова, Запоріжжя, Херсона), Czech Airlines і Air Baltic (з Одеси), Pegasus (із Запоріжжя, Харкова), KLM (із Запоріжжя, Дніпра, Одеси). Регулярні рейси до Барселони здійснює авіакомпанія МАУ з пересадкою у Києві (з Дніпра, Херсона, Чернівців, Івано-Франківська, Харкова).


Аэропорты рядом с г. Барселона

Ниже перечислены все аэропорты г. Барселона с указанием расстояния до центра города

У Барселоні діє два аеропорти: найбільший у Каталонії міжнародний аеропорт «Барселона – Ель Прат» і аеропорт «Жирона – Коста-Брава». Більшість міжнародних рейсів обслуговується в першому аеропорті, другий орієнтований на рейси лоукостерів (зокрема, Ryanair і «Победа»).

Як далеко знаходяться аеропорти від центру Барселони?

Ближче до міста знаходиться аеропорт «Барселона – Ель Прат», усього за 10 км від центру. «Жирона – Коста-Брава» розташований за 92 км від Барселони. Між аеропортами і Барселоною налагоджене транспортне сполучення.

Як дістатися з аеропорту «Ель Прат» до центру?

Доїхати до центру Барселони можна на метро (лінія 9). Квиток коштує 4,5 євро, дорога займає близько 32 хвилин. Потяги кожні 7 хвилин відходять від терміналу №1 і, проходячи через термінал №2, йдуть до станції Zona Universitària.

Також ви можете дістатися міста автобусами Aerobus, які курсують до Pl. Universitat або Pl. Catalunya. Час у дорозі – 35 хвилин, вартість проїзду – 5,90 євро. Квиток можна придбати на автобусній зупинці або заздалегідь замовити <а href=” http://www.aerobusbcn.com/en/buy-tickets”>онлайн.

На автомобілі можна доїхати до Барселони за 20–25 хвилин. Замовляючи таксі, розраховуйте на суму від 20 євро (поїздка в центр обійдеться приблизно в 40 євро). Вночі (з 20:00 до 8:00) таксі трохи дорожче: 1,30 євро за кожний кілометр (з 8:00 до 20:00 – 1,30 євро за 1 км). Оренда автівки в Барселоні коштує від 30 євро на добу (влітку – від 40–45 євро). Обрати автомобіль можна на сайті  momondo.

Як дістатися з аеропорту «Жирона – Коста-Брава» до центру?

Щогодини від аеропорту від’їжджає прямий автобус до Барселони (курсує з 5:30 до 00:30). Квиток коштує 16 євро, доїхати цим автобусом можна до Північного автовокзалу Барселони Estación del Norte (близько 80 хвилин у дорозі). Придбати квиток можна онлайн на сайті <а href=”https://www.sagales.com/sale/”> перевізника.

Таксі до Барселони коштуватиме приблизно 130 євро в будні та 140 євро у вихідні. Час у дорозі – близько 75 хвилин. Індивідуальний трансфер обійдеться в суму від 150 євро.


Барселона: популярные маршруты перелета

Самые популярные рейсы в г. Барселона с указанием лучшей цены и минимального времени в пути
Рейсы Львов – Барселона
Самый быстрый перелет6ч. 10м.
Лучшая цена₴1 728
Рейсы Одесса – Барселона
Самый быстрый перелет3ч. 30м.
Лучшая цена₴1 808
Рейсы Харьков – Барселона
Самый быстрый перелет8ч. 15м.
Лучшая цена₴2 419
Рейсы Днепр – Барселона
Самый быстрый перелет6ч. 45м.
Лучшая цена₴6 992

З 11 червня 2017 року громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізовий в’їзд до Іспанії. Максимальний строк перебування при цьому становить 90 днів.

Якщо ви маєте закордонний паспорт старого зразка, необхідно оформити візу. Для цього зверніться в офіційний візовий центр BLS International Services Ltd. Консульський збір становить 965 гривень (плюс близько 500 гривень сервісного збору).


Начните планировать поездку по направлению Барселона


У Барселоні діє метрополітен (11 ліній) – це найшвидший спосіб пересування містом. Маршрути проходять не тільки в межах міста, а й поєднують деякі передмістя. Також Барселоною курсують автобуси (звичайні та нічні, з позначкою N – Nitbus) та  трамваї, також діють два фунікулери – на гори Montjuïc і Tibidabo.

Для туристів також створено 3 екскурсійних маршрути двоповерхових автобусів Barcelona Bus Turistic. Квитки коштують 26 (1 день) або 35 (2 дні) євро, замовляти їх краще на сайті транспорту Барселони (так ви уникнете величезних черг). На цьому ж сайті можна купити квитки на фунікулер (близько 12 євро).

Місто поділяється на 6 транспортних зон, вартість проїзду в межах однієї зони – 2,15 євро (квиток діє 1 годину 15 хвилин після першого компостування). Також діють проїзні квитки Т10, які дають право на десять поїздок у межах однієї (10 євро), двох (20 євро), трьох (27 євро), чотирьох (35 євро), п’яти (40 євро) або шести (42 євро) зон.

Якщо ви плануєте активно користуватися транспортом, придбайте карту Hola BCN!. Вона дасть змогу безлімітно користуватися громадським транспортом протягом 2 (13 євро), 3 (19 євро), 4 (25 євро) або 5 (30 євро) днів. Замовити карту можна онлайн на офіційному сайті транспорту Барселони. Цю ж карту можна купити і в будь-якій касі метро, але так вийде на 1–2 євро дорожче. Картка може використовуватися в метрополітені Барселони, автобусах (TMB), трамваях, міському залізничному транспорті (Rodalies de Catalunya, Zone 1 і FGC, Zone 1), фунікулерах.

Орієнтовна вартість поїздки на таксі в межах міста – 12–15 євро (від 2 євро за посадку і 1–1,50 євро за кожний кілометр шляху). Купюри більше 20 євро таксисти мають право не прийняти.

Вартість прокату велосипедів у Барселоні – від 4–5 євро на годину, скутер можна орендувати від 15 євро.